300-241

המחלקה הפלילית במשרדו עו"ד רן רייכמן הוקמה על מנת לתת מענה מקצועי עם ערך מוסף, עבור לקוחות שזקוקים לשירותים של ייעוץ וליווי משפטי מקיף בשלל תחומים, הכוללים בין היתר:

  • עבירות אלימות
  • עבירות מין
  • עבירות רכוש
  • עבירות מחשב
  • עבירות צווארון לבן
  • עבירות סמים
  • ועוד…

במחלקה מועסקים עורכי דין מקצועיים מהשורה הראשונה, שלוקחים את הידע והניסיון אותם צברו במשרד הראשי, שזכה למוניטין יוצא דופן בתחום דיני המשפחה בישראל, ומיישמים אותם הלכה למעשה על התחום הפלילי.

בין דיני משפחה לדין הפלילי

התחומים המשיקים בין הדין הפלילי לדיני משפחה הם רבים, ביניהם: עבירות אלימות ומין במשפחה, עבירות צווארון לבן הקשורות לנכסי ירושה וצוואה, בגידות הקשורות לעבירות מחשב ופגישה בפרטיות – ושלל דוגמאות נוספות.

ייחודנו

הייחוד של עורכי הדין שלנו טמון ביכולתם לשלב בין הרגישות הנדרשת בתחום דיני המשפחה, יחד עם הנוקשות והתקיפות שנדרש ממי שמלווה לקוחות במשפט הפלילי. במהלך השנים טיפלנו במאות תיקים עם היבטים פליליים וידענו תמיד לתת המענה הנדרש, תוך גילוי מקצועיות ומסירות אין קץ.

במחלקה הפלילית תמצאו:

ליווי מסור וללא פשרות של חשודים ונאשמים
שילוב בין דיני המשפחה לבין המשפט הפלילי
עורכי דין מקצועיים ומנוסים מהשורה הראשונה

על עו"ד רייכמן

עו"ד רן רייכמן, בעליו של המשרד והעומד גם בראש המחלקה הפלילית, הוא בוגר הפקולטה ללימודי משפטים במכללה למנהל ובאמתחתו ניסיון רב בניהול מוצלח של מאות תיקים במהלך שנים רבות. משרדו זוכה שוב ושוב להצלחה בשלל סוגי התביעות מהדין המשפחתי והפלילי, ביניהם פסקי דין תקדימיים שהטביעו חותמם על עולם המשפט בישראל.

רן רייכמן (2)עו"ד רייכמן ידוע בעיקר בליווי המסור וללא הפשרות של לקוחותיו בכל ההליכים וכן בכתיבת תצהירים וחוות דעת משפטיות. לזכותו אף רשומה טכניקה ייחודית שפיתח, המשמשת לחקירת עדים ממוקדת ויעילה במיוחד.

עו"ד רייכמן מספק לעתים קרובות פרשנות משפטית בכלי התקשורת השונים, הכוללת מאמרים מאתרי אינטרנט וראיונות בתכניות רדיו וטלוויזיה.
כיום הוא מנחה את התכנית "פרקליטים עד הבית" בערוץ 2 (ימי רביעי וחמישי בשעה 12:00), ואת תכנית הרדיו "רייכמן ושנירר" בימי ראשון ב- 102fm.